Táborové rande 2022  

Dôležité informácie o TÁBOROVOM RANDE 2022

Ak sa Táborového rande 2022 zúčastnite, a doteraz ste svoju účasť nepotvrdili, môžete tak stále urobiť. 

Nezabudnite nám na telefónne číslo 0908 023 666 obratom zaslať sms v tvare: NA RANDE 2022 PRIDEM a uviesť svoje meno a priezvisko.
Vzor zaslanej sms môže vyzerať takto:  NA RANDE 2022 PRIDEM MARTIN NOVAK.

Ak ste už správu s potvrdením Vašej účasti zaslali skôr ako čítate tieto informácie, nie je potrebné svoju účasť na TÁBOROVOM RANDE 2022 opätovne potvrdzovať.

Nech sa páči, tu sú 4 jednoduché kroky k úspešnému priebehu stretnutia:

01. KROK

Stretneme sa v nedeľu 28. augusta 2022 o 12:00 hod. za každého počasia na tajnom mieste a to pri fontáne pri Gymnáziu Leonarda Stöckela na Jiráskovej ulici č. 12 v Bardejove v aktuálnych táborových tričkách a kto má aj v šatkách vo farbách tohto leta, to znamená v bielom tričku s potlačou - emerald farby, t.j. zelenej.

Nech sa páči link spomínaného miesta tajného stretnutia:

https://www.google.com/maps?q=gymnazium+leonarda+stockela&rlz=1C1EJFC_enSK854SK854&um=1&ie=UTF-8&sa=X&ved=2ahUKEwiK8_vEp6X5AhVBX_EDHfQYC1QQ_AUoAnoECAIQBA

02. KROK

Pred samotným vystúpením si všetko ešte raz pekne zopakujeme, lebo aj my vedúci už máme s niektorými krokmi a táborovými pesničkami problém. Počas nášho opakovanie poprosíme Váš doprovod, napríklad rodičov, starých rodičov, bratov, sestry, bratrancov, prípadne sesternice, aby sa presunuli na Radničné námestie a obsadili si miesto, nakoľko vystúpenie prebehne o 13:00 hod. na Radničnom námestí v Bardejove. Dĺžka vystúpenia závisí od počasia a počtu táborníkov, max. však do 14:00 hod. 

03. KROK
Presun z parku pri Gmynáziu Leonarda Stöckela na Radničné námestie začne približne od 12:40. Samotné oficiálne táborové stretnutie začne podľa pokynov animátorov a vedúcich niečo po 13:00 hodine na Radničnom námestí v Bardejove a bude trvať v závislosti od počasia a počtu zúčastnených táborníkov, maximálne však 60 minút.

04. KROK
Po ukončení oficiálnej časti Táborového Rande 2022 na Radničnom námestí si ešte spoločne dáme posledné táborové foto. Následne sa presunieme, a to starší táborníci v doprovode vedúcich na kolotoče, a táborníci do 10 rokov do Promenádneho parku, kde bude prebiehať neoficiálna časť Táborového Rande. Táborníkom, ktorí si počas táborov zakúpili CD s foto odovzdáme spracované fotografie po presune do Promenádneho parku. Samozrejme rodičom, mladších táborníkov, vrelo doporučujeme, aby nás sprevádzali k pripraveným atrakciám do Promenádneho parku s dostatočným odstupom.

!!! NEZABUDNITE !!!
si na nedeľu 28. augusta 2022 pribaliť do batoha a so sebou vziať:
- aktuálne táborové tričko leta 2022 a ak máte aj táborovú šatku,
- fľašu s vodou a všetky iné veci vložiť do malého batoha, prípadne do brošne, nie do igelitky,
- drobné na upomienkové predmety, ktoré ste si v tábore kúpiť nestihli, prípadne na zmrzlinu, alebo nejaký iný letný nealko drink po vystúpení počas prechádzky malebným Bardejovom,
- ak táborovú šatku nemáte, tak nejakú pokrývku hlavy, kopec spomienok a tonu dobrej nálady.


TÁBOROVÉ RANDE 2022 sa uskutoční za každého počasia. v prípade nepriaznivého počasia alebo iných závažných okolností VÁS budeme formou sms a internetu včas informovať o ďalších krokoch a postupe, ale čas a miesto tajného stretnutia pre teraz určite platí.

S láskou a na unikátne stretnutie jedinečných táborníkov sa teší
kolektív M21