VRECE CEZ PLECE CHALLENGE jarná edícia 2023

Skupinový lov na odpadky - 18.03.2023

.... slovenská televízia  príroda  aj túto jar uvádza prvý diel dokumentu pod názvom  VRECE CEZ PLECE 2023 , v ktorom účinkujú 2 chladničky , 5 pneumatík , 2 televízory , 1 pračka , 2 nárazníky , 63 vriec nazbieraného odpadu   a 16 SUPER HRDINOV prírody , ktorí to nevzdali  a opäť vyrazili  na skupinový lov na "zabudnutý" odpad v prírode. Ste super . Ďakujeme za dnešnú účasť všetkým, ktorí prišli , aj ujovi, čo nás nečakane prekvapil a priviezol občerstvenie, aj tete Števke, za skvelé dobroty , ktorými sme sa posilnili. Tešíme sa na ďalší spoločný skupinový lov na "zabudnuté" odpadky .
S láskou M21

Čo všetko sme v prírode našli:

Ako to vyzeralo počas zberu odpadkov:

Skupinový lov na odpadky - 22.04.2023

..... v sobotu 22.04.2023 prišli decká aj za nás všetkých prírode pomôcť . Aj keď si vypočuli, že na čo to zbierajú , keď to zase niekto nahádže , aj keď si vypočuli , že nemôžu zvážať tak veľa vriec , nevzdali to . Vážené dámy , vážení páni , slovenská televízia príroda na Deň Zeme uvádza ďalšiu časť dokumentu pod názvom VRECE CEZ PLECE jarná edícia 2023. Účinkujú 3 pneumatiky , 52 vriec odpadu , kopec rozpadnutej elektroniky a 21 SUPERHRDINOV prírody. Ďakujeme za pomoc , veríme, že sme prírode pomohli opäť raz krajšie dýchať .

Ste super . S láskou M21


VRECE CEZ PLECE CHALLENGE jarná edícia 2022

Čo všetko sme v prírode našli:

Ako to vyzeralo počas zberu odpadkov:


VRECE CEZ PLECE CHALLENGE jarná edícia 2021


Galéria odmenených detských superhrdinov:


Do výzvy sa zapojili: 

Tamarka, Tomáš, Miro a Tatiana z Dlhej Lúky, Matej a Kikuš z Košíc, Alica a Lukáš z Lopúchova,  Tamarka a Zoe, Grétka a Emka zo Zborova, Laura a Timko zo Slovenskej Vsi, Lianka, Ivanka a Mária z Hrabovca. 

Samozrejme, že sa zapojilo aj kopec našich členov a táborníkov, detí z nášho rodného Bardejova: 

Borisko, Deniska, Samko a Marko, Danko a Katka, Bianka, Tadeáš, Eliáš a Adelka, Simonka, Matej a Ferko, Marko a Mário, Oliverko a Samko. 

Do výzvy sa zapojili aj organizované skupiny: Folklórny súbor Bardiov, Animačný tím ATM21, OZ Bardejov – Mihaľov.

Ste perfektní !


FOTOGALÉRIA zapojených - rok 2021

 

Výzva bola ukončená dňa 30. apríla 2021. 

Veľmi nás však poteší, ak aj naďalej budeme SUPERHRDINAMI prírody. 


Čo všetko sme v prírode našli:

... televízia Slovenská príroda dokončila natáčanie úspešného seriálu 

VRECE CEZ PLECE CHALLENGE jarná edícia 2021 pod názvom Príroda nie je smetisko. 

Účinkovalo: vyše 60 brigádnikov / dobrovoľníkov, 

vyše 6 plných vozíkov "zabudnutých" vecí,  vyše 100 vriec odpadu, 17 pneumatík z osobných áut, 1 pneumatika z kamióna, puklica z auta, 2 televízory aj s ovládačmi, 2 umývadlá, 1 toaleta,  vanička, kosačka, manželská posteľ, matrac, 2 koberce, 3 podlahové krytiny, sklenená vata, balkónové žalúzie, kufor, hŕba oblečenia a kabeliek, okná, desiatky vedier, bandasiek, bedničiek a plechoviek od farieb, kocky sklenenej výplne, počítač, niekoľko metrov ostnatého drôtu a diely z auta ako: zadné sklo, spätné zrkadlá, nárazník, sedadlá a prístrojová doska.

Veľmi si vážime každého kto pridal ruku k dielu.

 Ďakujeme za Váš aktívny záujem, zdieľanie a nekonečnú podporu.


"Príroda je oproti nám vo výhode,
môže existovať bez nás, ale my bez nej nie."