PRAKTICKÉ INFORMÁCIE AKO SA DO ZBIERKY AKTÍVNE ZAPOJIŤ

Ak čítate tieto riadky, tak už teraz Vám v mene tých neobyčajných detí chceme poďakovať za Vami prejavený záujem a chuť zapojiť sa do tejto jedinečnej zbierky. Každoročne sa snažíme v čase Vianoc urobiť niečo, čo je podstatou a zmyslom Vianočných sviatkov . Tento rok sa spolu s Vami pokúsime vyčarovať úsmev, radosť a nekonečný pocit spolupatričnosti a lásky deťom s autizmom. Veľmi nás oslovil ich príbeh a radi by sme pomohli. 

Veríme, že sa pridáte a spoločne týmto deťom pripravíme možnosť a priestor na radosť a úsmev.


Možností ako sa do zbierky hračiek alebo detských predmetov, ktoré svietia, blikajú, hýbu sa, alebo spievajú, či už nových, ale aj použitých je niekoľko:

1. Darovať môžete vlastnú hračku / hračky, z ktorých ste VY alebo niekto z Vášho okolia už vyrástli.  

Môžete nám ich doručiť osobne, prípadne poslať, alebo informovať nás o možnosti vyzdvihnutia.


2. Darovať môžete novú hračku / hračky, ktoré sa rozhodnete pre účely zbierky zakúpiť. 

Nech sa páči tu je niekoľko tipov a nápadov pre hračky, ktoré môžete zakúpiť:


3. V prípade, že ste časovo zaneprázdnení, môžete pre účely zbierky poukázať finančný príspevok a naši animátori hračku / hračky zakúpia, zabalia a odovzdajú deťom vo Vašom mene.

Zbierka sa realizuje v termíne od 24. novembra do 10. decembra 2021, aby sme následne mohli darované hračky včas pripraviť, zabaliť do Vianočnej atmosféry a v predstihu doručiť deťom s autizmom.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Ako bude vyzerať Vianočný príbeh darovaných hračiek závisí od nás všetkých, ale my sa veľmi tešíme na reakciu divákov, ktorí ho budú v premiére v čase Vianoc sledovať.

S láskou M21